
Амортизатор 360 мм 36 см, 750н для меблів, капотів авто, техніки
275 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 380\360
- +380 (98) 650-37-38Мобільний зв'зок ,Viber,WhatsApp
- +49 (175) 167-93-09WhatsApp .Viber
Газ-ліфти , амортизатори газові пружини від заводу TGS Tunalift мають сертифікати якості
Характеристики:
Креслення газліфта амортизатора на фото №2
-
Довжина: 380 мм / 360 мм між центру
-
Хід штока — 140 мм
-
Зусилля: 450н ,750н, 1300н
-
Матеріал: сталевий корпус, захисне покриття (антикорозія)
-
Тип кріплення: наконечник з отвором 8.2 мм
-
Робоча температура: −20 °C +80 °C
-
Діаметр штока/ діаметр циліндра: 21мм/10мм
-
Гарантия 1 рік
-
Ресурс 30 000 циклів
Він застосовується в численних галузях:
Автомобільна промисловість — підтримка капотів, багажників, лючків
Меблева промисловість — підйомні механізми диванів, ліжок, шаф, кухонних дверцят
Сільськогосподарська техніка — дверцята та сидіння тракторів, амортизатори для комбайнів
Медичне обладнання — регулювання підголівників медичних ліжок, інвалідних колясок, медичних ваг
Промислові та інженерні системи — індустріальні преси, мехатроніка, інструменти тощо
Переваги газ-ліфта:
Висока вантажопідйомність і довговічність;
Комфортний, безшумний рух і фіксація;
Простота монтажу, надійність і відсутність необхідності мастила
Оплата та доставка:
-
Онлайн-оплата через Prom-оплата / LiqPay
-
Кур'єрська доставка в Україні/Нова Пошта/Укрпошта
-
Самовивіз
Повернення й обмін:
-
Повернення упродовж 14 днів
-
Обмін/повернення у разі неналежної якості/відповідності/ помилка при замовленні
-
Зворотну доставку оплачує продавець/купець за узгодженням
-
Повернення засобів на карту банку /рахунок упродовж 3-5 днів після отримання товару назад
Рекомендації з використання газ-ліфтів: -
Встановлюйте штоком донизу – це подовжує термін служби та зберігає сальник від пересихання.
-
Не стискайте вручну – можливе зміщення штока, пошкодження ущільнень і втрата герметичності.
-
Уникайте перекосів, бруду та перевантажень. Не розбирайте газ-ліфт самостійно – виріб знаходиться під тиском.
-
Газ-ліфт повинен працювати лише по прямій осі, без перекосів і зламів.
-
Утилізація: після завершення строку служби здавайте газ-ліфт як металобрухт або у пункти прийому згідно з вимогами безпеки.
Серія газ-ліфта на виштовхування ,розтиснення T-Motion
Відео роботи газової пружини на розтиснення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | TANK, Cupra, Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Isuzu, Iveco, JAC, Jaguar, Mercury, Mercedes-Benz, Jeep, McLaren, Mazda, Maybach, Maserati, Kia, Lincoln, Lifan, Lexus, Landwind, Lamborghini, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Москвич, Asia, ЛуАЗ, Aston Martin, Audi, BAW, Bentley, BMW, ІЖ, ЗИМ, Brilliance, Bugatti, Buick, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ГАЗ, Chana, ВАЗ, Changhe, Богдан, Chery, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Samsung, Rover, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Краз, МАЗ, KRONE, КАМАЗ, Урал, HITACHI, ЗІЛ, MAN, FOTON, Acura |
| Виробник | TGS |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Довжина у вільному стані | 360 мм |
| Зусилля на штоку | 750 Н |
| Код запчастини | 380\360 |
| Зусилля на виштовхування | 750 Н |
| Місце встановлення | Правий, Лівий, Передній правий, Передній лівий, Задній правий, Задній лівий, Задній, Передній, З обох боків |
| Хід штока | 140 мм |
| Діаметр штока | 10 мм |
| Діаметр корпусу | 21 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Газовий |
| Основні | |
| Сторона встановлення | Лівий/правий |
| Тип | Амортизатор |
- Ціна: 275 ₴











