
Газліфт , амортизатор 850 мм 85 см, 200Н -1200Н для кришок, капотів авто, техніки, меблів
1 690 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 870\850\816
- +380 (98) 650-37-38Мобільний зв'зок ,Viber,WhatsApp
- +49 (175) 167-93-09WhatsApp .Viber
Газові пружини від заводу TGS Tunalift мають сертифікати якості
Характеристики:
-
Довжина: 870 мм /850мм між центру
Хід штока — 375 мм -
Зусилля: 200н, 350н, 500н 600н, 700н, 800н, 900н, 1000н, 1200н,
-
Матеріал: сталевий корпус, захисне покриття (антикорозія)
-
Тип кріплення: наконечник з отвором 8.2 мм або 10,2 (на вибір)
-
Робоча температура: −20 °C +80 °C
-
Діаметр штока/ діаметр циліндра: 21мм/10мм
-
Гарантия 1 рік
-
Ресурс 30 000 циклів
Оплата та доставка:
-
Онлайн-оплата через Prom-оплата / LiqPay
-
Кур'єрська доставка в Україні/Нова Пошта/Укрпошта
-
Самовивіз
Повернення й обмін:
-
Повернення упродовж 14 днів
-
Обмін/повернення у разі неналежної якості/відповідності/ помилка при замовленні
-
Зворотну доставку оплачує продавець/купець за узгодженням
-
Повернення засобів на мапу/розд упродовж 3-5 днів після отримання товару назад
Серія газ-ліфта на виштовхування ,розтиснення T-Motion
Відео роботи газової пружини на розтиснення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | TANK, Cupra, Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Isuzu, Iveco, JAC, Jaguar, Mercury, Mercedes-Benz, Jeep, McLaren, Mazda, Maybach, Maserati, Kia, Lincoln, Lifan, Lexus, Landwind, Lamborghini, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Москвич, Asia, ЛуАЗ, Aston Martin, Audi, BAW, Bentley, BMW, ІЖ, ЗИМ, Brilliance, Bugatti, Buick, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ГАЗ, Chana, ВАЗ, Changhe, Богдан, Chery, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Samsung, Rover, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Краз, МАЗ, KRONE, КАМАЗ, Урал, HITACHI, ЗІЛ, MAN, FOTON, Acura |
| Виробник | TGS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Довжина в стислому стані | 475 мм |
| Довжина у вільному стані | 850 мм |
| Зусилля на штоку | 2500 Н |
| Код запчастини | 870\850\816 |
| Хід штока | 375 мм |
| Діаметр штока | 10 мм |
| Діаметр корпусу | 21 мм |
- Ціна: 1 690 ₴











