
Газліфт , газовий амортизатор ,газ-ліфт 720 мм 72 см, 50Н -1300Н для кришок люка, капотів авто, техніки, меблів
1 230 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 720\700\668
- +380 (98) 650-37-38Мобільний зв'зок ,Viber,WhatsApp
- +49 (175) 167-93-09WhatsApp .Viber
Газові пружини від заводу TGS Tunalift мають сертифікати якості
Характеристики:
Креслення газ-ліфта на фото №2
-
Довжина: 720 мм /700мм між центру
Хід штока — 300 мм -
Зусилля: 100Н, 150н, 200н, 250н, 300н, 350н, 400н, 600н, 700н, 800н, 900н, 1000н, 1200н, 1300н
-
Матеріал: сталевий корпус, захисне покриття (антикорозія)
-
Тип кріплення: наконечник з отвором 8.2 мм або 10,2 (на вибір)
-
Робоча температура: −20 °C +80 °C
-
Діаметр штока/ діаметр циліндра: 21мм/10мм
-
Гарантия 1 рік
-
Ресурс 30 000 циклів
Оплата та доставка:
-
Онлайн-оплата через Prom-оплата / LiqPay
-
Кур'єрська доставка в Україні/Нова Пошта/Укрпошта
-
Самовивіз
Повернення й обмін:
-
Повернення упродовж 14 днів
-
Обмін/повернення у разі неналежної якості/відповідності/ помилка при замовленні
-
Зворотну доставку оплачує продавець/купець за узгодженням
-
Повернення засобів на мапу/розд упродовж 3-5 днів після отримання товару назад
Серія газ-ліфта на виштовхування ,розтиснення T-Motion
Відео роботи газової пружини на розтиснення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | TANK, Cupra, Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Isuzu, Iveco, JAC, Jaguar, Mercury, Mercedes-Benz, Jeep, McLaren, Mazda, Maybach, Maserati, Kia, Lincoln, Lifan, Lexus, Landwind, Lamborghini, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Москвич, Asia, ЛуАЗ, Aston Martin, Audi, BAW, Bentley, BMW, ІЖ, ЗИМ, Brilliance, Bugatti, Buick, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ГАЗ, Chana, ВАЗ, Changhe, Богдан, Chery, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Samsung, Rover, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Краз, МАЗ, KRONE, КАМАЗ, Урал, HITACHI, ЗІЛ, MAN, FOTON, Acura |
| Виробник | TGS |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Довжина в стислому стані | 400 мм |
| Довжина у вільному стані | 700 мм |
| Код запчастини | 720\700\668 |
| Хід штока | 300 мм |
| Діаметр штока | 10 мм |
| Діаметр корпусу | 21 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Амортизатор |
| Тип | Газовий |
- Ціна: 1 230 ₴











